1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Категорії товарів:

Новини

Про видавництво

«Музична Україна». Державне спеціалізоване видавництво. Засновано у Києві, 1966 року, на базі музичних редакцій видавництв «Мистецтво», «Радянська школа» і редакції Українського відділення видавництва «Радянський композитор».

Видавництво створене з метою задоволення попиту організацій, художніх колективів, учбових закладів, творчих союзів, різних категорій населення на нотну, музикознавчу літературу та іншу друкарську продукцію, періодичні і неперіодичні видання.
Завданнями видавництва є розвиток і пропаганда національної української музичної культури, популяризація кращих музичних творів зарубіжних авторів; організація і участь в проведенні різноманітних музичних фестивалів, конкурсів, виставок-ярмарків і т. д.; духовне відродження народу України.

Видаємо ноти: музичний фольклор, вокальну, вокально-симфонічну і симфонічну (партитури і клавіри), камерно-інструментальну, сценічну музику, музику для дітей, твори для клавішних, струнних, духових, ударних інструментів, навчальні посібники; книги: наукову, науково-популярну, довідкову, методичну, дитячу, художню, мемуарну, учбову літературу.

За час існування видавництво випустило понад 5500 книжкових і нотних видань.  

Свою продукцію видавництво друкує на різних поліграфічних підприємствах України.

Видавництво випускає книги за державною програмою «Українська книга», на замовлення приватних осіб і організацій, а також книжкову і нотну продукцію за власні кошти для реалізації через книжкову торгівельну мережу.

 

Актуальні ціни та наявність на сайті http://muzukr.com/

Шаблоны для joomla 2.5